Najnowsze komentarze
Marek M, ja Ci wyjaśnię. Otóż jeże...
Chyba nie ogarniam tematu, bo co t...
@ Alonso: "Facebook rozwija się b...
Twoja krytyka jest w pełni uzasadn...
Więcej komentarzy
Moje miejsca
<brak wpisów>

O mnie


Prowadzę bloga o motocyklach...

Zaczęło się jakiś czas temu. A dokładnie, gdy miałem 12 lat. Wtedy mój stryj zakupił sobie motorower Romet. Wykradałem mu ten motorower z garażu i szalałem z chłopakami. Bez kasu. Bez ochraniaczy. Itd... Ale jeździło to 20 km/h (z górki), więc ... jakoś przeżyłem tę pierwszą fascynację motocyklami.

Potem ojciec stwierdził, że się zabiję. I wykręcił jakieś elementy z motoroweru tak, że ten w ogóle nie chciał odpalić. Wtedy przeżyłem 2 lata pchania motorowera i 2 lata własnych prób odpalenia go. Nieudanych. Nie znam się na mechanice.

Potem dowiedziałem się, że motocykliści to dawcy, że wszyscy na motocyklach szybko ginął i zacząłem się bać.

I skończyła się moja przygoda z motocyklami.

Aż któregoś dnia kolega przyjechał do pracy motocyklem. Najpierw kazałem mu spisać testament i dobrze dokumentować kod (firma IT). Kupił japońską "litrówkę". Aż któregoś dnia wyszedłem z nim przed firmę, od uruchomił motocykl, zawarczał silnikiem i ... zachorowałem.

PRzez długi czas żebrałem, aby sprzedał mi motocykl. W końcu sprzedał, bo miał 2 wypadki, z czego w jednym potrącił człowieka na przejściu (prokurator) i zniechęcił się do tej maszyny. Ja wreszcie odkupiłem ten jego motocykl, zapisałem się na kurs kat. A i ... na drugi dzień sam miałem wypadek. Bezpośrednio po pierwszej lekcji :)

Na 2 miesiące zostałem wyłączony z jazdy. Więc zacząłem szukać informacji o motocyklach w internecie. Ponieważ mało było takich informacji, więc sam zacząłem wrzucać zdjęcia mojego motocykla i jakieś informacje o motocyklach do internetu. Była fajna domena wolna - ścigacz.pl. Ja polowałem na Ścigacze.pl, ale ta była zarezerwowana. Więc powstał Ścigacz.pl. Potem Ścigacze.pl też się zwolniła i ją zarezerwowałem. Ale Ścigacz.pl już zostało.

I tak jest do dziś... TEraz już staram się jeździć mądrze i nie robić głupot na drodze. A cała historia, to historia Ścigacz.pl, więc czytając ten serwis przy okazji przeczytacie moją historię przygody z motocyklami.

Tagi

ćwierć mili (2), świeć mili (2), Antoś (12), Bemowo (4), bezpieczeństwo (6), bricko depot (1), Extrememoto (1), fani (1), Formuła 1 (3), głupki (1), goldwing (1), korki (6), kostiumy (1), królowa śniegu (1), Kubica (4), Laski (9), lusterka (6), Motocykle (33), na kolano (1), poligonowa (8), ron (1), rzym (33), słuczka (1), sff (1), Skutery (33), teatr (1), urodziny (8), warszawa (1), Wypadki (2), zasięg (1)

Kategorie